Slovenský horolezecký spolok JAMES
vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock rocking   
grivel
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    mapa stránky  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Pondelok 13.07.2020   english version
 Jarné rozliezanie na Ostrve
28.06.2019 23:00 | 2012x | komentár: 0x
  

Vargi sa na Ostrve s rozličnými spolulezcami riadne rozliezol. Najprv s Cipem dal na OS Haninu 7+ štýlom OS. V ten deň si nacvičil aj Dies Irae klasifikácie 9. Do tejto cesty sa neskoršie vrátil a vyliezol ju štýlom PP istený Borisom Ferenczom.

O týždeň neskoršie skúšal s Duškom Beránkom Strach zo smrti 9+. Výstup sa nepodaril a tak už nasledujúcu sobotu je v tejto ceste opäť, tentokrát s Palom Kratochvílom.  Obidvaja ju preliezli štýlom PP. Palovi ešte nebolo dosť tak skúsil Dies Irae na OS a podarilo sa. Na záver si ešte dali Carpe Diem 8- RP.

Viacej sa dočítate v novom Horolezcovi.

 
Vysmiaty Cipe a Vargi, radosť aj keď je zima. Foto: Martin Varga. / Dušan Beránek v yosemitskom kúte, Strach zo smrti. Foto: Martin Varga.
  
Palo Kratochvíl sa smrti nebojí, 3. dĺžka Strach zo smrti. Foto: Martin Varga. / Vargi po preleze Strachu zo smrti. Foto: Pavel Kratochvíl.
  
Palo v kľúčovej dĺžke Dies Irae, 9. Foto: Martin Varga. / Palo tesne po páde pri OS pokuse, Strach zo smrti. Foto: Miro Peťo.
 
Vargi v kľúčovej dĺžke Dies Irae, 9. Foto: Boris Ferencz. / Spokojnosť v tvárach po Carpe Diem. Foto: Martin Varga.
Vlado Linek © 1999 - 2020 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  27018191