Slovenský horolezecký spolok JAMES
vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock rocking   
grivel
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    mapa stránky  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Pondelok 01.06.2020   english version
 KALAMÁRKAP 2019
19.09.2019 07:00 | 916x | komentár: 0x
28. 9. 2019  

Ahoj kamaráti, srdečne vás pozývam na ôsmy KalamárKAP – preteky v krátkom behu a dlhom lezení. Uskutočnia sa tradične v poslednú septembrovú sobotu, ktorá toho roku vychádza na 28. 9. 2019. Špeciálne tento rok pozývam aj našich zahraničných kolegov - lezcov z Čiech, Maďarska, Poľska a z ostatných, nášmu srdcu a Kalamárke blízkych krajín. Príďte sa pozrieť ako sa žije a lezie v samom srdci Európy!

Ako ste si už mnohí všimli, nie sú to len preteky... a tak sa nebojte prísť aj vy, čo nemáte až také súťaživé nátury. Bude sa len trošku behať, liezť síce veľa, ale každý len toľko, koľko bude chcieť, jesť tak akurát, hodne piť a spievať, tí premotivovanejší aj niečo vyhrajú a v tombole sa šťastie usmeje na všetkých, ktorí budú pripravení.

Ale hlavne sa opäť po roku stretneme a prežijeme príjemný víkend v nádhernej jesennej podpolianskej prírode. K tomu všetkému skvelé pivo, dobré filmy, muzika, výborný guľáš, kapustnica a množstvo ďalšieho. Nezabudli sme samozrejme ani na vegetariánov, abstinentov a domácich miláčikov (áno, myslíme manželky), tak ich doneste so sebou! Ale hlavne nám leží na srdi vaša bezpečnosť, preto sme sa rozhodli pre radikálnu vec. Dočítate sa o tom v pravidlách, v skratke len toľko, že pribaľte si prilbu! Všetky ďalšie informácie o pretekoch ako aj možnosť registrácie na www.kalamarka.sk.

Ideálne je prísť už v piatok a poriadne sa aklimatizovať. Aby vás potom neprekvapila nadmorská výška! Tešíme sa na vás, horám zdar!

Za organizačný tím Jožo Sklenár, HO Slávia TU Zvolen
KOMENTÁR K ČLÁNKU

KALAMÁRKAP 2019 [ 12. 9. 2019 9:28:37] - reagovať
Ahoj kamaráti, srdečne vás pozývam na ôsmy KalamárKAP – preteky v krátkom behu a dlhom lezení. Uskutočnia sa tradične v poslednú septembrovú sobotu, ktorá toho roku vychádza na 28. 9. 2019.

Vlado Linek © 1999 - 2020 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  26698548