Slovenský horolezecký spolok JAMES
vysoké tatry  český horolezecký svaz  klub slovenských turistov  singingrock rocking   
grivel
sirjoseph
  shs james    komisie    podujatia    james slovakia    horolezec    horoškola    infocentrum    rozličné    eshop    diskusia    kontakt    dotazníky    chaty    mapa stránky  
 index  Správa Vysokých Tatier  Erasmus  Metodické materiály  Meteo  IFSC  UIAA Štvrtok 17.10.2019   english version
 SPLD Rozlomity Košice A kategória (L) + prihlasovanie
25.09.2019 12:00 | 1684x | komentár: 3x
19. 10. 2019  Košice

návod na prihlásenie / manual for registration

prihlasovanie od: 08.05.2019  do: 17.10.2019   počet prihlásených: 65  počet voľných miest: 85/150  

RÝCHLE PRIHLÁSENIE / QUICK REGISTRATION
ID:   Heslo / Password:  

PRIHLÁŠKA / REGISTRATION * povinné údaje pri 1. prihlásení / data required for 1st registration
Meno / Name  *
Priezvisko / Surname  *
Dátum narodenia / Date of birth  *
Pohlavie / Sex  *
Člen federácie / Member of federation  *
Číslo preukazu / No. of your federation card (povinné pre členov federácie / required for members of federation *)
Ulica a číslo / Street and street No.  *
PSČ / ZIP  *
Mesto / Town  *
Štát / State  *
Email  *
Klub / Club
Sponzor / Sponsor
Telefón / Phone
Heslo / Password (min. 8 znakov / chars)  *

NUTNÉ VYPLNIŤ PRI KAŽDOM PRIHLÁSENÍ / DATA REQUIRED FOR ALL REGISTRATIONS

Vyberte si skupinu a zadajte súčin / Select group and count composition
Skupina / Group *
Súhlasím so spracovaním osobných údajov / I agree with the processing of personal data
* 5x8=  

Počet skupín: 1 150/65
ZOZNAM ÚČASTNÍKOV / LIST OF PARTICIPANTS
menoklubkategóriaskupina
Bodorová EliškaHK Slaňák Vranov nad TopľouU1010.00 - 13.00
Halenárová MichaelaLezecká akadémiaU1010.00 - 13.00
Imreová OlíviaHK JAMES LEVICEU1010.00 - 13.00
Kopková DorotkaHK James LeviceU1010.00 - 13.00
Lešková JulkaRock EdgeU1010.00 - 13.00
Mamojková Ivetahk Prometeus HandlováU1010.00 - 13.00
Mrázová KarolínaJames Junior Team BratislavaU1010.00 - 13.00
Nel TanyaJames Junior Team BratislavaU1010.00 - 13.00
Petoczová ElkaHK Rozlomity KeU1010.00 - 13.00
Schwartz KiraHK MoldavaU1010.00 - 13.00
Sobinovská MichaelaU1010.00 - 13.00
Uhríková AuroraHK Rozlomity KeU1010.00 - 13.00
Denčiaková Kristinahk Prometeus HandlováU1210.00 - 13.00
Hollá KatarínaLK Spider's nookU1210.00 - 13.00
Horniaková LíviaHK Rozlomity KeU1210.00 - 13.00
Kachničová LenkaHK James LeviceU1210.00 - 13.00
Miháliková LeaLA SKALAU1210.00 - 13.00
Nel KaraJames Junior Team BratislavaU1210.00 - 13.00
Sališová ViktóriaHorolezecký klub Zlaté MoravceU1210.00 - 13.00
Schöneckerova EllenJames Junior Team BratislavaU1210.00 - 13.00
Slamková ZojkaLK Spider's nookU1210.00 - 13.00
stokowiec MartynaŚKA KielceU1210.00 - 13.00
Šandorová NinaMove Up AcademyU1210.00 - 13.00
Truongová AnetaLA SKALA ŽilinaU1210.00 - 13.00
Urdová TamarkaMove Up AcademyU1210.00 - 13.00
Záňová JulianaHK METROPOL KEU1210.00 - 13.00
Buršíková MartinaLezecká akadémiaU1410.00 - 13.00
Hana KraslanováLezecká akadémiaU1410.00 - 13.00
Janíčková Simonalezecká akadémiaU1410.00 - 13.00
Ličáková ZuzanaLezecká akadémiaU1410.00 - 13.00
Ličáková ZuzanaLezecká akadémiaU1410.00 - 13.00
Michalkova LujzaLezecká akadémiaU1410.00 - 13.00
Orosová GrétaHK MoldavaU1410.00 - 13.00
Perlíková LiviaHK MoldavaU1410.00 - 13.00
Šibová VeronikaMove Up AcademyU1410.00 - 13.00
Tamara SzekeresováHK IAMES LEVICEU1410.00 - 13.00
Gális MartinLezecká akadémiaU1010.00 - 13.00
Ježko SimonROCK EDGEU1010.00 - 13.00
Kováč AdamMove Up AcademyU1010.00 - 13.00
Sýkora AlanLezecká akadémiaU1010.00 - 13.00
Záň XavierHK METROPOL KEU1010.00 - 13.00
Bandura PeterMove Up AcademyU1210.00 - 13.00
Gedeon GregorHK MoldavaU1210.00 - 13.00
Jakubec ŠimonU1210.00 - 13.00
Lukáš SvoradHK RozlomityU1210.00 - 13.00
Mojžiš AndrejMove Up AcademyU1210.00 - 13.00
Ondrejka TimotejHK Zlaté MoravceU1210.00 - 13.00
Paľa MiroslavMove Up AcademyU1210.00 - 13.00
Petranský JurajMove Up AcademyU1210.00 - 13.00
Tončko Peterhk Prometeus HandlováU1210.00 - 13.00
Zázvorka TobiášHK RozlomityU1210.00 - 13.00
Železník EduardMove Up AcademyU1210.00 - 13.00
Haľko GregorMove Up AcademyU1410.00 - 13.00
Ivanič MichalLezecká akadémiaU1410.00 - 13.00
Jakabovič PeterLezecka akademi / MKŠK MODRAU1410.00 - 13.00
Jambrich MarekMove Up AcademyU1410.00 - 13.00
Matúšek MartinStienka Tatranská LomnicaU1410.00 - 13.00
Nečej MartinHK Rozlomity KošiceU1410.00 - 13.00
Pankuch ArturHK Rozlomity KošiceU1410.00 - 13.00
Sedlačko MarkoLezecká akadémiaU1410.00 - 13.00
Stolárik PeterMove Up AcademyU1410.00 - 13.00
Sýkora TristanLezecká akadémiaU1410.00 - 13.00
Veverka JakubMove Up AcademyU1410.00 - 13.00
Zajac MatúšHK Rozlomity KošiceU1410.00 - 13.00


ODHLÁSENIE / LOG OFF
ID:   Heslo / Password:  

 Dňa 19. 10. 2019 sa na lezeckej stene Rozlomity uskutoční záverečné kolo Slovenského pohára detí v lezení s lanom.

propozície




KOMENTÁR K ČLÁNKU

SPLD Rozlomity Košice A kategória (L) + prihlasovanie [ 8. 5. 2019 22:01:10] - reagovať
Dňa 19. 10. 2019 sa na lezeckej stene Rozlomity uskutoční záverečné kolo Slovenského pohára detí v lezení s lanom.
  • SPLD Rozlomity Košice A kategória (L) [Miriam 26. 9. 2019 15:41:20] - reagovať
    Zdravím, nedá sa prosím posunúť záver, tak aby sa stíhal posledný vlak smer BA. Ďakujem

    • SPLD Rozlomity Košice A kategória (L) [Rozlomity 30. 9. 2019 11:23:28] - reagovať
      Ahoj, kazdy rok sme stihali vyhodnotenie do tej cca 16:00, ale kedze nevieme kolko deti pride presne davame rezervu.


    • SPLD Rozlomity Košice A kategória (L) [Marian PO 27. 9. 2019 13:00:24] - reagovať
      ak sa posunie tak ho určite už nestihneš :)


Vlado Linek © 1999 - 2019 členstvo ا  antidoping ا  kalendár ا  archív jamesáka ا  predplatné ا  horoškola ا  počasie ا  sprievodca ا  umelé steny  25071793